Shows & Events

Bumba Op Reis Show
Aandacht, aandacht! Bumba Show: Bumba gaat op reis en speelt in het leukste kindertheater van Nederland! Beleef de dolle fratsen van Bumba, Bumbalu en al hun vriendjes tijdens hun reis rond de wereld.
Deze show is speciaal gemaakt voor de allerkleinsten en neemt ze mee op avontuur door verschillende continenten. Natuurlijk maken ze daar héél wat nieuwe vrienden, tot groot plezier van de allerkleinsten! Hoppa Hoppa!
Waar: Het Theater
Meet & Greets

Meet & Greet met Bumba en Bumbalu
Ontmoet Bumba & Bumbalu bij het podium aan het Dorpsplein! Zing en dans mee met deze twee leuke clowns! Ga met hen op de foto als souvenir aan deze fantastische dag!
Uren onder voorbehoud van wijzigingen.

Confettifeest met Wickie & Halvar
Wickie de Viking, de stoerste jongen uit het noorden begroet dagelijks samen met zijn vader Halvar de vikingfans tijdens deze boeiende meet & greet. Maak even tijd voor een leuke foto samen met Wickie en Halvar! Vergeet absoluut je vikinghelm niet!
Uren onder voorbehoud van wijzigingen.

Uitzwaai met Maya de Bij en Kabouter Plop
Ken je ons lieve bijtje Maya? Neem dan zeker een foto met haar en Kabouter Plop erbij, want ze komen langs voor een Meet & Greet! Ga samen op de foto als souvenir aan deze fantastische dag!
Uren onder voorbehoud van wijzigingen.